Konto szkoły podstawowej:
85 1240 2702 1111 0010 2611 6153

Don Bosco

V Szachowy Turniej Salezjański

W sobotę 30 maja został rozegrany V Szachowy Turniej Salezjański. Warto przeczytać o  sukcesach naszych uczniów..

Dwa medale !!!

W dniu 27 maja 16 -  osobowa grupa uczniów udała sie do SP 2 na zawody lekkoatletyczne. Wywalczyliśmy dwa medale! Brawa dla Zuzi Bigdy za zajęcie III miejsca w skoku z miejsca w dal oraz dla Mateusza Kąkolewskiego za zajęcia I miejsca w biegu na 60m. W każdej konkurencji brało udział 12 uczniów.

Sukces Dziewcząt z PSSP !

Zawodniczki z klasy IV Sp w dniu 21 maja w  SP Latowicz wywalczyły awans z pierwszego miejsca z grupy do pólfinału w dwa ognie ! Skład zwycieskiej drużyny: Zuzia Bigda, Zuzia Źrodowska, Eliza Kazimierczak, Natalia Ciuńczuk, Ola Sekular, Karolina Łućko, Marysia Miąsek oraz Magda Dmowska. Ogromne brawa i gratulacje!

Dwa ognie-chłopcy PSSP

W dniu 19 maja w SP Siennicy odbyły sie eliminacje o wyjście z grupy do półfinału w konkurencji dwa ognie przeznaczonej dla chłopców ze szkoły podstawowej klas I - IV. Naszą szkołe reprezentowali: Bartek Osytek, Filip Chojecki, Konstanty Grzesiak, Jakub Rutkowski, Kamil Sitnicki, Błażej Flis, Emilian Piszczek, Piotr Kozłowski. Po przegranych meczach niestety nie udało nam sie wyść z grupy, ale wielkie brawa należą sie chłopcom za walkę i sportowego ducha . Gratulujemy !

Kulturomaniak 2015-TANIEC

W tegorocznm konkursie Kulturomaniak w kategorii TANIEC naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząz ze szkoły podstawowej. Tancerki bardzo dobrze wypadły, zatańczyły na 100% swoich umiejętności, bawiąc sie przy tym bardzo dobrze. Zostało  to zauwazone przez jury po występie- bardzo dobrze poradziły sobie z choreografią. Konkurencja była bardzo duza o czym świadczy nie przyznanie przez jury pierwszego ani trzeciego miejsca w kategorii Szkół Podstawowych. Nie udało nam sie zdobyc miejsca na podjum ale dziewczynom należa sie ogromne BRAWA !

VIII Otwarte Mistrzostwa w Szachach ... - nasi szachiści z sukcesami

W sobotę 9 maja odbyły się VIII Otwarte Mistrzostwa w Szachach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim.

III Bieg Pamięci Poległych Żołnierzy Żandarmerii Wojskowej

W piątek 24 kwietnia  uczeń klasy I LO Artur Kłosiński wraz z nauczycielami wychowania fizycznego pokonał trasę w czasie 55,3610 km, biegnąc ulicami Mińska Mazowieckiego. W klasyfikacji końcowej uplasował sie na 118 pozycji open, 46 jako cywil i był 22 w powiecie mińskim.

Nauczyciele wypadli równie dobrze - pan Marek Czyżowski zajął 4 miejsce open z czasem 38,56, uplasował się trzecim  miejscu  w kategorii cywil i drugim w powiecie iińskim. Pani Ewelina Kaska-Łobodowska była 10 open wśród kobiet z czasem 51,12,  dziewiąta w kategorii cywil i szósta  w powiecie .

Gratulujemy !

Kolejny sukces naszych szachistów

28 marca w Pułtusku odbył się III Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza.

Maciej Zaborowski- uczeń kl. III zajął II miejsce w kategorii do lat 11.

Maria Zaborowska zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki do lat 14.

Gratulujemy sukcesu.

Turniej Szkół Katolickich w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego

W piątek 27 marca w Siedlcach odbył się turniej w piłce nożnej. Nasze liceum reprezentowane było przez 7 dziewcząt i 8 chłopców.