Don Bosco

Żagle na Zalewie Zegrzyńskim

Obudził mnie dźwięk budzika. Otworzyłem oczy i skierowałem pierwsze  spojrzenie na okno.

Waleczne dziewczyny z PSSP

W dniu 30 września  reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej rozegrała dwa mecze w piłkę nożną  o wyjście z grupy w Igrzyskach Powiatowych na orliku przy ul.Dąbrówki. Dzieczęta pierwszy mecz grały przeciwko SP 2 , drugi z SP Dobre. Niestety, oba mecze zakończyły sie przegraną-pierwszy 1:0, drugi 2:0 (karne). Piłkarki zasługują  na wielkie brawa za walecznośc, zaciętość i sportowego ducha do ostatniej minuty. Brawo !!! Jestem z nich dumna:)

SUKCES BIEGACZEK !!! Dwie złote medalistki !!!

Dwie uczennice naszych szkół stanęły na podium w Biegach Przełajowych, które odbyły sie 29 września na stadionie MOSIR. Luiza Morawska, uczennica klasy IV PSSP wywalczyła ZŁOTO w Mieście Mińsk Mazowiecki a SREBRO w Powiecie Mińskim; Olga Nowak, uczennica klasy III gimnazjum zdobyła dwa złote medale , była pierwsza w Mieście Mińsk Mazowiecki i Powiecie Mińskim, tym samym awansowała do zawodów Regionalnych, które odbędą sie 7 października w Siedlcach.Gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów.

Powiatowe Igrzyska w piłkę nożną-dziewczęta PSSP

W dniu 30 września naszą szkołę reprezentować będą:

kl.VI : Oliwia Grzyb

kl.V : Bigda Zuzanna, Dmowska Magda, Kaźmierczak Eliza, Sekular Aleksandra, Żrodowska Zuzanna

kl. IV: Luiza Morawska, Alicja Murawska, Lena Łagowska, Basia Fit

wyjście ze szkoły godz. 9.00, powrót ok  godz.14.30

każda zawodniczka powinna mieć pisemną zgode rodzica na udział w zawodach

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

We wtorek 29 września w biegach przełajowych nasze szkoły reprezentują:

kl.IV : Luiza Murawska, Mateusz Abramowski, Juliusz Bartnicki, Jakub Terpiński, Jan Wojciechowski

kl.V: Emilian Piszczek, Eliza Kaźmierczak, Magda Dmowska, Zuzanna Bigda

kl.VI : Jaku Leszczyński, Tomek Tkacz, Mateusz Kąkolewski, Zuzanna Żuk, Maria Zabarowska, Anna Mazurek

kl.I gim: Źrodowski Mateusz, Miller Mateusz

kl. III gim. Nowak Olga

kl. I LO Mateusz Kowalczyk

kl. II LO  Kłosiński Artur,

Wyjście ze szkoły godz. 8.00, powrót ok 14.00, każdy zawodnik musi posiadać pisemną zgodę rodzica

Zajęcia z w-f ruszają od 14 września

Terminy zajęć fakultatywnych dla uczniów gimnazjum

z wychowania fizycznego w roku szkolnym 2015/16

Rekord Szkół w Sztafetowym Biegu Maratońskim

W dniu 25 czerwca 2015 roku ustanowiliśmy rekord szkół w sztafetowym biegu na dystansie 42 kilometrów i 195 metrów.

SkyWayRun -bieg po płycie lotniska w Janowie

Późna porą bo o godz.22.00 w dniu 13.06.2015r (sobota) odbył sie kolejny z cykli biegów po płycie lotniska na dystansie 5 km. Pierwszy raz u nas-na naszym pobliskim lotnisku w Jednostce w Janowie można było pokonac taki dystans. Nasza szkoła mial silną reprezentację ! Zarówno uczniów, jak i nauczycieli oraz absolwentów naszych szkół !

Kolejny sukces naszych szachistów

13 czerwca 2015 r odbył się VI Turniej Szachowy o  Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Jakubowie.

Maria Zaborowska zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt kl.IV-VI i II miejsce w kategorii kl. IV- VI Szkoła Podstawowa. W kategorii Szkoła Podstawowa kl. I - III zwycięzcą był uczeń kl.I Miłosz Zaborowski. III miejsce zajął Maciej Zaborowski z kl.III. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów w szachach

W dniach 6-7 czerwca 2015 w Chylicach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów w Szachach. Ich celem było wyłonienie Drużynowego Mistrza Mazowsza oraz drużyn awansujących do II Ligi Juniorów.