Salezjańskie Liceum i Gimnazjum w Mińsku Mazowieckim
Archiwum aktualności
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące
im. Ks. Augusta Czartoryskiego
i Salezjańskie Gimnazjum
im. Św. Jana Bosko

ul. Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel.: (25) 758-28-14

fax.: (25) 758-68-18

szkoly@salezjanieminsk.pl


sierpień 2009 (znalezionych aktualności: 9)

Szafki uczniowskie

Uprzejmie informujemy,że kluczyki do szafek uczniowskich będą wydawane przez wychowawców klas 1 września. Prosimy o wniesienie kaucji za szafkę do wychowawcy w kwocie 50 zł.

CAMPO BOSKO 2009

Tegoroczne spotkanie młodzieży salezjańskiej, czyli Campo Bosko odbyło sie w dniach 20-23 sierpnia w Czerwińsku. Jego hasłem było wezwanie "Żyj, a nie istniej!". Nasze szkoły reprezentowały trzy uczennice II klasy SLO: Ania Prytys, Ewelina Komorek i Iwona Chmielewska. Może w przyszłym roku bedzie nas więcej?

Zamek Królewski zaprasza

W ramach XIII Festiwalu Nauki zapraszam we wrześniowe soboty i niedziele na ciekawe wykłady, zajęcia plastyczne i warsztaty.Więcej informacji na stronie www.zamek-krolewski.pl, na szkolnych tablicach ogłoszeń i u p. R. Bakuły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Msza święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2009/2010 odbędzie się 1 września o godz. 9.00 na sali gimnastycznej. Po Mszy św. uczniowie spotykają się ze swoimi wychowawcami.
 

Obóz rowerowy - wakacyjne wspomnienia , część I

Dzień 1 - Czwartek
02.07.09
Z dziennika pokładowego frachtowca salezjańskiego.
9.00 - Godzina „0” – Na placu przed budynkiem Salezjańskiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Mińsku Mazowieckim zebrała się” grupka pod wezwaniem „w osobach naszych uczniów i absolwentów. Gimnazjum dumnie reprezentował Kacper Kalinowski, liceum Iwona Chmielewska i Dorian Nalazek, zaś absolwentów, tegoroczny maturzysta, Jerzy Pielichowski.

Obóz rowerowy - wakacyjne wspomnienia , część II

Dzień 6 – Wtorek
07.07.09
Po Krzysiu nadszedł czas na Jurka, który również złapał gumę i również dwa razy wymieniał dętkę J. Celem naszej kolejnej wyprawy były Zdbice, które uczestnicy zeszłorocznego obozu odwiedzili w drodze powrotnej do domu. W Zdbicach mogliśmy zobaczyć radziecki czołg
T-34, moździerz i działo. Tego dnia zrobiliśmy najwięcej, bo aż 59 km.

Przygotowanie nowego roku szkolnego

Posiedzenia Rady Pedagogicznej odbędą się we wtorek 25 sierpnia o godz. 15.00 i w środę 26 sierpnia o godz.9.30.

Termin egzaminów poprawkowych !!!

Egzamin poprawkowy z matematyki odbędzie się w poniedziałek 24 sierpnia o godz.8.15.

PIĘKNA ABSOLWENTKA !!!

Ewa Chojnowska - absolwentka SG i SLO ( matura 2006) zdobyła tytuł MISS MAZOWSZA.Gratulujemy sukcesu !!!.Ewa ma teraz szansę wystapienia w finale konkursu Miss Polonia.Możemy je zwiekszyć , wysyłając do końca sierpnia sms-a o treści Miss 11 na numer 7261(koszt to 2.44 zł. z VAT).Więcej o Ewie,Jej zainteresowaniach i samym konkursie przeczytamy w ostatnim - 33 numerze "Lokalnej".